Miks veel üks blogi?

Nagu blogi tutvustuses on öeldud, hakkab selles blogis ilmuma konkurentsialaseid uudseid ja mõtteid erinevatel õiguslikel ja majanduslikel teemadel. Aga miks seda blogi vaja on?

Ühel poolt ajendas mind seda blogi tegema praktiline vajadus enda jaoks salvestada noppeid igapäevasest tohutust infomahust. Ikka ja jälle avastan, et loen läbi mingi infokillu ja mõtlen, et see on päris huvitav teave, mida teinekordki töös võib vaja minna. Aga siis, kui jõuab kätte see, hetk, kus seda info vaja võiks minna, on see juba ammu ununenud. Seepärast tekkis mõte proovida, kas kasutegur on suurem, kui läbitöötatud huvitavamad infokillud blogisse kirja panna.

Teisalt sain blogipidamiseks inspiratsiooni Riin Savi kõnest Tallinna tehnikaülikooli doktorite promoveerimisel, mida tsiteeris ka ERR (http://novaator.err.ee/v/teaduselu/3c6ea201-6958-4a87-9bae-963d4a5b7581/varske-doktor-noudlus-doktorikraadiga-spetsialistide-jarele-on-eestis-madal#.Vf_4walhG10.facebook). Riin tõdes on kõnes, et nõudlus doktorikraadiga spetsialistide järele on Eestis madal, kuid kutsus doktorikraadiga noori üles ise olema proaktiivsed, pidama blogisid ning avaldama arvamust. Olen Riinu mõtetega täitsa päri ja seepärast otsustasin sõnal sabast võtta ning hakata blogi pidama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s